About Us

درباره ما

Mission
تماس با ما

تارخچه

با بیش از 20 سالن تجربه داخلی ساختمان از سال 1367 در مجموعه ورزشی انقلاب با نصب کفپوش آجدار لاستیکی با کفپوش ورزشی آشنا شده و با پیگیری و تحقیق در سال 71 اولین کفپوش صاف مرمری لاستیکی در سالن آزادگان منطقه 2 آموزش و پرورش نصب شد و متعاقبا در سال 1375 اولین کفپوش فومدار لاستیکی پرتابل در ورزشگاه آزادی مسابقات فوتسال غرب آسیا را تولید و اجرا کردیم.
بعد از ثبت شرکت خدمات ورزشی پوشش کاران شهران به شماره 126573 مورخ 21 آذر ماه 1375 به صورت تشکیلاتی، حرفه ای و تخصصی به دنبال تغییر و نوآوری در پوشش های ورزشی شدیم که به اتکا خداوند متعال و نیروهای جوان و متعهد و متخصص کشور اقدام به تولید و اجرا کفپوش یکپارچه پلی اورتان، پارکت 2*7*70 کف معلق با رویه پلی اورتان، پیست تارتان شدیم که نشان تغییر و پیشگام بودن با تکنولوژی روز را گواهی میدهد. در سال 1384 از وزارت علوم تحقیقات و فن آوری پزوهشکده تربیت بندی در کشور گواهی حداکثر میزان مقاوت کفپوش را اخذ کردیم.

Acme's Mission

اهداف

شرکت پوشش کاران شهران قصد دارد تا با استفاده از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا و سال ها تجربه خود با رعایت استانداردها تحولی نوین را در صنعت کفپوش به ارمغان آورد.
امید است تا با اعتماد شما مشتریان عزیز و ورزشکاران آماتور و حرفه ای این مهم در کشور عزیزمان ایران اتفاق بیافتد.
اجرای کفپوش هایی که نه تنها سلامتی ورزشکار را در بر دارد بلکه می تواند با طراحی زیبا و استفاده از دانش روز کیفیت ایده آل را در بهترین حالت به دست آورد.

Mission
تماس با ما

نوآوری رویکرد شهران

شرکت پوشش کاران شهران به دنبال

  • اجرای کفپوش های استاندارد که زیبایی، ایمنی، کیفیت و تنوع را به همراه خواهد داشت
  • رضایتمندی بهره برداران آماتور، حرفه ای و خاص
  • تغییر و نوآوری مطابق با تکنولوژی روز دنیا

We pionner the future

شهران پیشرو در
نوآوری ورزشی

نمایش محصولات
نمایش محصولات
نمایش محصولات